Zapowiedź

Niebo i Ziemia. Dwa światy, w których istnienie wierzy tak wielu. A co gdyby między nimi istniało coś jeszcze? Trzeci świat, dostępny tylko dla wybranych. Dla tych, którzy mają w sobie pierwiastek magii…

„Serce Świata”

Agnes Foster już na ziemi nie jest zwykłą dziewczyną. Ona i jej ojciec- znakomity, bardzo ceniony historyk zjeździli już połowę świata. Co jakiś czas przeprowadzali się w poszukiwaniu zabytków i przedmiotów, których badaniem się zajmował. Dla Agnes ta sytuacja nigdy nie była łatwa. Musiała przystosować się do nowych szkół, ludzi i miejsc. Na szczęście u boku zawsze miała wierną przyjaciółkę – Clarie. Jej świat diametralnie zmienia się, gdy idzie do nowojorskiego liceum. Tam spotyka pewnego tajemniczego chłopaka. Odtąd zaczynają ją prześladować nieznajomi w ciemnych płaszczach i coraz częściej słyszy wicie wilków. Wreszcie dzieje się coś co na zawsze odmieni jej życie.

2 Komentarze

  1. Dobry wieczór :) Jestem tu nowa i to pierwsza notka, jaką przeczytałam. Czy masz zamiar opublikować to opowiadanie? Chętnie przeczytam :)
    Pozdrawiam,
    Nieznajoma.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.